Доцент кафедри філософії Дніпровского національного університету імені Олеся Гончара Евлогій, Архіепископ Новомосковський розповів телеглядачам Дніпропетровщини про традицію святкування Різдва Христового

14 грудня 2017 року на Дніпропетровському обласному телебаченні відбувся запис чергового випуску телепередачі «Час порад», який був присвячений темі прийдешнього свята Різдва Господа Бога і Спаса Нашого Ісуса Христа. Для участі у цій програмі від Дніпровского національного університету імені Олеся Гончара був делегований доцент кафедри філософії Евлогій, Архіепископ Новомосковський.

Виступаючи в ролі експерта, владика Євлогій у стислих рамках телеефіру торкнувся календарної проблеми і пояснив, чому різні православні помісні Церкви зустрічають Різдво Христове неодночасно. Він нагадав про практику багатовікового непорушного канонічного єднання Церковного (Юліанського) календаря із православною Пасхалією, що була вироблена в період Вселенських соборів і правильність визначення якої підтверджується щорічним сходженням Благодатного Вогню на Гробі Господньому.

Архієпископ також акцентував увагу на тому, що саме подія народження Сина Божого займає центральне місце в історії людства і поділяє її на Старозавітній і Новозавітній періоди. Його Високопреосвященство привітав телеглядачів із довгожданим святом, побажав їм провести решту днів Різдвяного посту в молитві, святості, «щоб Віфлеємська зірка засяяла не лише на небі, але і в наших серцях, щоб привела нас до Богонемовляти – Господа Нашого Ісуса Христа».

rss подпискаСледить за выходом новых статей на этом сайте

Нажимая на кнопку, вы соглашаетесь с политикой конфиденциальности и пользовательским соглашением

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Нажимая на кнопку, вы соглашаетесь с политикой конфиденциальности и пользовательским соглашением.