Соціальне служіння

Давно вже стало доброю традицією відвідувати КЗ „Дніпропетровський дитячий будинок-інтернат”, з наданням матеріальної допомоги, парафіянами Св,ято-Покровського храму с. Спаське за благословінням настоятеля храму протоієрея Романа Заброцького, якого діти знають особисто. Діти, які мешкають у цьому дит-будинку – особливі, це – діти-інваліди із вродженими вадами. Більшість дітей таких, від яких відмовились батьки. Для дітей-сиріт приїзд гостей – велика радість, бо не тільки солодощами вони задоволені, але й спілкуванням. Головне – дати дітям можливість відчувати, що вони потрібні, що їх люблять, а також, допомогти їм розпізнати у собі образ Божий. А зробити це можна тільки любов,ю у відповідності до христианських чеснот.

общение

Так, у цьому році на Масляній неділі відбулося відвідування дит-будинку о. Романом, прихожанами храму, учнями недільної школи та учнями 8 класу Середньої школи с. Спаське. Заздалегідь було оголошено в храмі про відвідування. Тому, парафіянами храму та іншими селянами була надана значна благодійна допомога: фрукти, компоти, солодощі, молочні продукти, вареники з фруктами, а головне – млинці з різними начинками в необмеженій кількості, які і були зразу подані дітям до обіднього столу. Враховуючи те, що наш приїзд до дит-будинку співпав з обіднім часом, то нам випала нагода бути присутніми у їдальні і бачити, як радіють дітки домашнім млинцям.

А вже після обіду о. Роман, обійшовши всі групи, благословляв дітей та спілкувався з ними. По закінченні зустрічі нас запросили до актового залу та дітки в знак подяки заспівали декілька пісень.

концерт
Також, на Світлій седмиці було відвідано діток та привезено їм із храму св,ячених пасочок та крашанок.
Як вже було зазначено, у цьому питанні налагоджена співпраця Церкви з Середньою школою с. Спаське. Так, 18 травня цього року школа ініціатувала відвідування дітей-інвалідів. Учнями 6 класу було приготовано програму виступу на тему Пасхальних св,ят. Збираючись у гості дітьми була зібрана благодійна допомога продуктами харчування та одягом.

Зустріч відбулася у другій половині дня, після занять. Сільські діти були одягнені в українські вишиванки і це ще більше додавало св,ятковості. У своєму виступі діти славословили Світле Христове Воскресіння віршами та піснями. А по завершенні виступу діти дит-будинку, дякуючи гостям, в подарунок проспівали декілька пісень.

концерт

А вже після виступу відбулося тісне спілкування з дітками молодшої групи, де діти ще ближче між собою познайомилися. Вихователь молодшої групи Валентина Петрівна надала гостям для огляду дитячі роботи з малювання та рукоділля. Враховуючи стан та можливості такі дітки заслуговують на велику пошану, бо не кожна здорова дитина може так творити.

дети

На прощання дітки ще раз дякували гостям та запрошували їх ще приїздити.  На даний час діти дит-будинку вже чекають літніх канікул, бо вже в котрий раз деякі з них кілька тижнів будуть проводити в с. Спаське. Зазвичай забираю їх четверо, наскільки достатньо ліжок.

Дорогі брати і сестри! Примножайте любов у своїх серцях! Тільки власним прикладом благочестивого життя у Христі ми можемо довести, що немає чужих дітей у Господа.

Олександра Сіленко, парафіянка
Св,ято-Покровського храму с. Спаське

rss подпискаСледить за выходом новых статей на этом сайте

Нажимая на кнопку, вы соглашаетесь с политикой конфиденциальности и пользовательским соглашением

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Нажимая на кнопку, вы соглашаетесь с политикой конфиденциальности и пользовательским соглашением.