Архіпастирі Дніпропетровської єпархії взяли участь у святкуванні Дня Незалежності України в м. Дніпрі

день независимости

Вранці 24-го серпня 2017 року Митрополит Дніпропетровський і Павлоградський Іриней та Архієпископ Новомосковський Євлогій у супроводі духовенства Дніпропетровської єпархії прибули до пам’ятника Т. Г. Шевченку в місті Дніпрі, щоб взяти участь в урочистому мітингу, присвяченому 26-й річниці Незалежності України. На святкуванні Дня Незалежності України були присутні: голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов, депутати обласної та міської рад, військові, представники громадських організацій, представники різних політичних партій та конфесій, пересічний люд.

Офіційний блок програми святкового зібрання розпочався о 9-ій годині ранку виконанням Державного Гімну України. Ведучі розповіли про історію свята та нелегку боротьбу українського народу за здобуття незалежності. Хвилиною мочання присутні вшанували пам’ять тих, хто ціною власного життя виборював право на вільне життя.

Концертна частина програми включила в себе тематичні хорові, оркестрові та хореографічні композиції. Урочистості завершилися покладанням квітів до підніжжя пам’ятника Кобзарю.

rss подпискаСледить за выходом новых статей на этом сайте

Нажимая на кнопку, вы соглашаетесь с политикой конфиденциальности и пользовательским соглашением

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Нажимая на кнопку, вы соглашаетесь с политикой конфиденциальности и пользовательским соглашением.