Рубрика «Научно-педагогическая деятельность»

Єднання духовності та інтелекту в живій традиції українського академізму: у Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара розпочався 100-ий навчальний рік

31 серпня 2017 року о 18-ій годині у парку імені Т. Г. Шевченка перед Палацом студентів традиційно зібралися численні представники багатотисячних професорсько-викладацького та студентського колективів найстарішого у Придніпров’ї класичного університету на чолі із ректором — доктором фізико-математичних наук, професором, членом-кореспондентом Національної Академії Наук України Миколою Вікторовичем Поляковим, щоб привітати цьогорічних першокурсників – 3257 юнаків і дівчат, які, успішно витримавши конкурс, влилися в університетську родину.

Відбувся новий набір до магістратури Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара за спеціальністю «Релігієзнавство»

религиоведение

Вступна кампанія 2017 року ознаменувалась успішним стартом чергового – третього з часу започаткування у ДНУ релігієзнавчого освітньо-наукового напряму — циклу підготовки магістрів-релігієзнавців у найстарішому класичному університеті Придніпров’я, який наступного року святкуватиме своє 100-річчя. Цьогоріч конкурс на навчання у Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара за освітнім рівнем «Магістр» спеціальності «Релігієзнавство» виявився найвищим в Україні.

Доцент Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара Євлогій, Архієпископ Новомосковський прийняв іспит з Біблійної історії у студентів філософського відділення факультету суспільних наук і міжнародних відносин

27 червня 2017 року у ДНУ імені Олеся Гончара відбувся перший за столітнє існування цього навчального закладу екзамен з Біблійної історії, який провів кандидат богослов’я, кандидат філософських наук, доцент кафедри філософії Євлогій, Архієпископ Новомосковський. Іспит, що став підсумком вивчення, впродовж академічного року, священних подій Старого і Нового Завіту, склали студенти-другокурсники, які навчаються за освітньо-професійною програмою підготовки бакалаврів напряму «Філософія».

Архієреї Дніпропетровської єпархії привітали перший у Придніпров’ї випуск магістрів-релігієзнавців

24 травня 2017 року, в день віддання свята Пасхи і пам’яті святих рівноапостольних Кирила та Мефодія, вчителів Слов’янських, у Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара відбулася церемонія урочистого вручення дипломів першим випускникам магістратури за спеціальністю «Релігієзнавство». Учасниками цієї знаменної події стали Іриней, Митрополит Дніпропетровський і Павлоградський – почесний доктор ДНУ та Євлогій, Архієпископ Новомосковський – доцент кафедри філософії Дніпровського національного університету.

ДОЦЕНТ ДНЕПРОВСКОГО НАЦИОНАЛЬНОГО УНИВЕРСИТЕТА ИМЕНИ ОЛЕСЯ ГОНЧАРА ЕВЛОГИЙ, АРХИЕПИСКОП НОВОМОСКОВСКИЙ ПРЕДСТАВИЛ ДОКЛАДЫ НА ДВУХ ВСЕУКРАИНСКИХ СИМПОЗИУМАХ

20 апреля 2017 года, в четверг Светлой Седмицы, доцент Днепровского национального университета имени Олеся Гончара Евлогий, Архиепископ Новомосковский принял участие в двух научных форумах, которые подтвердили необходимость взаимодействия гуманитаристики и богословия для формирования в Украине единого научно-образовательного пространства, предвосхищенного еще в XVII в. основанием Киево-Могилянской Академии и призванного воссоединить духовное и рациональное измерения личностного самоопределения, разобщенные противопоставлением разума и веры в светской науке и культуре Нового и Новейшего времени

Доцент Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара Євлогій Архієпископ Новомосковський отримав державний диплом кандидата наук з богослов’я в Міністерстві освіти і науки України.

4 квітня 2017 р. Євлогій, Архієпископ Новомосковський у супроводі працівників Дніпропетровської єпархії здійснив робочу поїздку в Міністерство освіти і науки України, де в цей день відбулась друга в історії нашої держави урочиста церемонія вручення свідоцтв про державне визнання документів про вищу духовну освіту, виданих вищими духовними навчальними закладами, та наукових ступенів і вчених звань, присвоєних ними.

Архипастыри Днепропетровский епархии приняли участие во Второй Всеукраинской научной конференции «Украина в гуманитарных и социально-экономических измерениях»

конференция 2

24 – 25 марта 2017 года во Дворце студентов ДНУ имени Олеся Гончара состоялась ІІ Всеукраинская научная конференция «Украина в гуманитарных и социально-экономических измерениях».